Prowadzimy Skuteczne Kampanie Google Ads (AdWords)

Jesteśmy Agencją Google Ads. W ramach podstawowego pakietu usług oferujemy:

  • przygotowanie i uruchomienie kampanii zgodnie z indywidualną strategią
  • dobór narzędzi dopasowanych do ustalonych celów i budżetów
  • indywidualną opiekę certyfikowanego specjalisty
  • optymalizację i raportowanie

Zapytaj o ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb

Google Ads

Nasze kompetencjeNasze doświadczenie i umiejętności weryfikują Klienci - to dla nich zdobywamy wiedzę i to właśnie im przekazujemy nasze zaangażowanie. Jednocześnie jako Agencja AdWords biorąca udział w Programie Partnerskim Google regularnie zdajemy egzaminy uzyskując tym samym certyfikaty formalnie potwierdzające nasze umiejętności w zakresie Kampanii AdWords i Analityki internetowej. Wiemy, jak oszczędzić Twoje pieniądze i czas. Przekonaj się - zamów niezobowiązującą ofertę już dziś!

Co dokładnie możemy zrobić dla Twojej firmy?

W zależności od wspólnie ustalonych celów kampanii (KPI) i dostępnych budżetów dobieramy z szerokiej gamy rozwiązań te, które będą najlepsze dla Twojego Biznesu. Projektujemy strategię długofalowych kampanii wizerunkowych jak i krótkotrwałych akcji sprzedażowych. Precyzyjne targetowanie, kreację i copywriting traktujemy jako nieodłączne elementy sukcesu prowadzonych przez nas działań reklamowych.


Sieć wyszukiwania

W Sieci Wyszukiwania docieramy do Klientów, którzy poszukują konkretnych rozwiązań, produktów, usług bądź wiedzy. Poznajemy ich intencje, odpowiadamy na potrzeby.

Sieć reklamowa

W sieci reklamowej budujemy świadomość i zaangażowanie. Korzystamy z jej olbrzymich możliwości, wykorzystujemy dostępne formy reklamowe od reklam tekstowych po elastyczne reklamy lightbox.

Reklamy mobilne

Znamy aktualne trendy, wiemy jak skorzystać z olbrzymiego potencjału związanego z rynkiem urządzeń mobilnych. Rozumiemy zachowania mobilnych użytkowników i wykorzystujemy tą wiedzę w kampaniach.

Reklamy video

Kampanie Video realizowane w serwisie YouTube to olbrzymie możliwości reklamowe i ciągle relatywnie niskie koszty dotarcia do grupy docelowej. W kampaniach Gmail precyzyjnie docieramy do odbiorców.

Zakupy Google

Zakupy Google to atrakcyjny sposób prezentacji produktów i bardzo ważny kanał budowania sprzedaży. Redukujemy koszty dotarcia do potencjalnego odbiorcy optymalizując ścieżkę zakupową, pomagamy w konfiguracji konta Google Merchant Center.

Analityka Internetowa

Dbamy o jakość prowadzonych kampanii, oferujemy audyt Twoich działań reklamowych. Pomagamy zdiagnozować problemy z witryną i wskazać odpowiednie rozwiązania.

Remarketing

Za pomocą remarketingu wracamy z indywidualnym komunikatem do Internautów, którzy mieli już kontakt z Twoją firmą. Wzmacniamy świadomość, wspieramy sprzedaż.

Marketing Automation

Narzędzia gwarantujące wzrost efektywności działań marketingowych.

Indywidualna wycena

Do każdej kampanii podchodzimy indywidualnie - tylko w ten sposób możemy najlepiej zrealizować Twoje cele i optymalnie wykorzystać budżety reklamowe. Skontaktuj się z nami, przygotujemy strategię działań wraz z ofertą cenową.

Jeśli masz pytania chętnie na nie odpowiemy - konsultacja telefoniczna jest bezpłatna, masz na nią 100% rabatu.

Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij brief.

Wypełnij brief